Nereye Gitmek Istiyorsunuz?
Lütfen Yolculuk Tarihini Belirleyin
Lütfen Bir Gemi Seçiniz
E-mail Listemize Kaydolun

KURUMSAL GEZİLER

Acentenizden, şirketiniz ve çalışanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm seyahat bilgilerini ve hizmetlerini alabiliyormusunuz? Yoksa her bir hizmet için ayrı acentelerle mi çalışmak zorunda kalıyorsunuz? Ayrı cari hesaplar, faturalar, kontroller...

Seyahat hizmetleri ile ilgili kampanya ve fırsatlardan zamanında haberdar olabiliyormusunuz? Bu fırsatlar satın alma maliyetlerinize yansıyor mu?

Şirketinizin seyahat harcamaları ile ilgili ayrıntılı analiz raporlarına sahipmisiniz? Bu sayede yüksek satın alma yaptığınız tedarikçilerle şirketinize özel anlaşmalar yapıyormusunuz?

Acentenize dilediğiniz gün ve saatte ulaşabiliyormusunuz?

Bu soruları çeşitlendirmek ve sürdürmek mümkün...

Active Turizm Kurumsal Seyahat Hizmetleri Birimi, tüm sorunlarınıza toplu çözüm üretmek için kuruldu.
İşte size sunduğumuz avantajlardan bazıları:

SÜPER İNDİRİM ve FİYATLARLA !
Operatörlerimiz sayesinde elde ettiğimiz eşsiz satın alma gücümüzden yararlanın. Hem yurt içi hem de yurt dışında tedarikçilerle imzaladığımız yüzlerce kontrattan şirketiniz de yararlansın.

ÇOK CAZİP KAMPANYA VE FIRSATLARI KAÇIRMAYIN !
Seyahat sektöründe neler olup bittiğini izlemeye zamanınız yoksa, bırakın sizin adınıza biz izleyelim. Piyasanın nabzını şirketiniz adına biz tutalım ve satın alma maliyetlerinize yansıyacak tüm haberleri size düzenli olarak, bültenlerimizle, e-posta veya telefonla bildirelim.

AYRINTILI ANALİZ RAPORLARINI KARA DÖNÜŞTÜRÜN !
Çalışanlarınızın sayısı çok, seyahatleriniz fazla. Bırakın bunları biz analiz edelim, size düzenli raporlar halinde gönderelim ve şirketinize özel satın alma önerilerinde bulunalım. Seyahatlerinizi tur tipi bazında tek bir tedarikçiye yönlendirerek çok özel avantajlar elde edebilirsiniz.

ÇALIŞANLARINIZA DA DEĞER YARATIN !
Hizmetlerimizden ve avantajlarımızdan sadece şirketiniz değil çalışanlarınız da yararlanabilir. Üstelik aynı koşullarla. Fazla sayıda çalışanınız varsa tatil dönemlerinde istediğiniz gün ve saatlerde işyerinizde tatil standı kurabiliriz. Bu standımız sayesinde hem şirketinizin hem de çalışanlarınızın zaman kaybı oluşmaz. Herkes dilediği hizmeti anında alır, tabi şirketinize özel kampanya ve fırsatlarla.

Active Turizm
Ahsen Sok. Sadıkoğlu İş Merkezi-4 No:14 D:1
34722 Kadıköy / İSTANBUL

Tel:0216 444 0084 Fax:0216 349 5594Copyright 2017 Active Turizm
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtllması açık olarak yasaktır.
Active Turizm çalıştığı gemi şirketlerinden kaynaklanan sebeplerden dolayı veya taahüt ettiği hizmeti yerine getiremeyeceği koşulların oluşması durumunda tur iptal etme ve fiyat değiştirme hakkını saklı tutar.

NetworkPark